Yüz EstetiğiAmeliyatlarıveEstetik TedavileriBurun Estetiği
Yüz Germe
Göz Kapağı Estetiği
Alın Germe
Kaş Kaldırma
Boyun Germe
Kepçe Kulak Ameliyatı
Botoks ve Dolgu Uygulamaları
Kimyasal Peeling
MemeEstetiğiAmeliyatları Meme Büyütme
Meme Dikleştirme
Meme Küçültme
Jinekomasti Düzeltilmesi
Meme Rekonstrüksiyonu
VücutŞekillendirmeAmeliyatlarıLiposuction
Karın Germe
Uyluk Germe
Kol Germe
Vücut Germe
Yağ Enjeksiyonu Uygulamaları

hazır mısınız?

Zor olan karar vermek...

Yaşlanma, hamilelik, kilo alıp verme, kalıtsal özellikler vs. nedeni ne olursa olsun yüzünüzde ve/veya vücudunuzda ortaya çıkan kusurlar kendinize olan güveninizi olumsuz etkiler. Yüz ve/veya vücudunuzda ortaya çıkan bu kusurlardan rahatsızsanız , bu kusurları düzelttirmek ve hissetiğiniz gibi görünmek için güçlü bir istek duyuyorsanız estetik cerrahi sizin için ideal bir çözüm olabilir.
Plastik Cerrahinin bilim ve sanatı aynı potada birleştiren uzmanlığı ile günümüz teknolojisinin hoş birlikteliği yaşam tarzınıza ve estetik ideallerinize en uygun çözümleri size sunabilmektedir.

detaylar

Ayın Konusu

Yaşınızın ilerlemesine bağlı etkiler yüzünüzün görünüşünde değişiklilere yol açar. Bu değişiklikler yüzünüzün üst(alın ve kaşlar), orta(gözaltı ve yanaklar) ve alt (alt çene ve boyun) bölgelerinde ortaya çıkmaktadır. Ancak, orta yüz bölgesinde meydana gelen olumsuz değişiklikleralt yüz bölgesine göre genellikle daha erken yaşlarda belirgin olmaktadır. Orta yüzü etkileyen bu değişiklikler yanaklarda hacim kaybı ve sarkma ile birlikte göz altı bölgesinde derin kırşıklıkların.....

yazının devamı için tıklayın

Yüz, Göğüs ve Vücut Estetiği

Yüz Estetiği

Yüz Bölgesi Estetiği

Yaşlanma, çevresel etkenlerin neden olduğu hasarlar ya da bazı hastalıklar yüzünüzde olumsuz değişimlerin ortaya çıkmasına neden olur. Ortaya çıkan bu olumsuz değişiklikler vücut algınızı bozarak kendinize olan güveninizde bir azalmaya neden olacak boyutlara ulaşabilmektedir.

yüz estetiği uygulamaları için tıklayın
Göğüs Estetiği

Meme Büyütme, Dikleştirme ve Küçültme

Kalıtsal özellikler, hamilelik, kilo alıp/verme ve yaşlanma süreci göğüslerinizin büyüklüğü, şekli ve genel görünümünde olumsuz değişikliklere yol açar. Bu değişiklikler beden imaj algınızı ve kendinize olan güveniniz olumsuz yönde etkileyebilir.
Size uygun seçilecek yöntemler ile meme şekil ve büyüklüğü vücudunuzla daha orantılı hale getirilebilir. Böylece daha estetik ve pozitif bir beden imajına sahip olabilirsiniz.

meme estetiği uygulamaları için tıklayın
Vücut Estetiği

Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

Estetik Plastik Cerrahinin sunduğu modern vücut şekillendirme yöntemleri, vücut hatlarını ve görünümlerini başka yollar ve yöntemler ile iyileştiremeyen kişiler için ihtiyaç duydukları çözümleri sunabilmektedir. Vücut şekillendirmenin amacı vücut şekil ve oranlarını olumsuz yönde etkilileyen kusurların düzeltilerek, kişinin görünümünün iyileştirilmesi ve özgüveninin arttırılmasıdır.

vücut şekillendirme uygulamaları için tıklayın