Yüz EstetiğiAmeliyatlarıveEstetik TedavileriBurun Estetiği
Yüz Germe
Göz Kapağı Estetiği
Alın Germe
Kaş Kaldırma
Boyun Germe
Kepçe Kulak Ameliyatı
Botoks ve Dolgu Uygulamaları
Kimyasal Peeling
MemeEstetiğiAmeliyatları Meme Büyütme
Meme Dikleştirme
Meme Küçültme
Jinekomasti Düzeltilmesi
Meme Rekonstrüksiyonu
VücutŞekillendirmeAmeliyatlarıLiposuction
Karın Germe
Uyluk Germe
Kol Germe
Vücut Germe
Yağ Enjeksiyonu Uygulamaları

Dr. Can Çınar Kariyer Öyküsü

1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden dönem 10.su olarak mezun olup Tıp Doktoru ünvanını aldı. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) sıralamada ilk 10 da yer aldı ve ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Indiana University Medical Center, Indianapolis ve The University of Chicago’da çalıştı. Yaklaşık 6.5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası 2002 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Aynı yıl TPRECD tarafından düzenlenen Uzman Deneysel Araştırma Yarışmasında birincilik ödülünü aldı. Çalışmalarına uzmanlık eğitimini aldığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak devam etti. Dr. Can Çınar 2007-2009 yılları arasında çalışmalarını ve ameliyatlarını “Anadolu Sağlık Merkezi-Johns Hopkins Medicine” da sürdürdü.2007 yılında Estetik Plastik Cerrahi Derneği’nin Yönetim Kuruluna seçildi ve bu görevini 2009 yılına kadar sürdürdü. 2009 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanını aldı. 2012 yılında yeniden Estetik Plastik Cerrahi Derneği yönetim kuruluna seçildi ve halen bu görevine devam etmektedir. Dr. Can Çınar 2012 Ekim ayından itibaren çalışmalarını Yeditepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak sürdürdü. 2017 yılında Profesör ünvanını alan Dr. Can Çınar çalışmalarına Grup Florence Nightingale Hastaneleri ve İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak devam etmektedir. Üyesi olduğu diğer meslek kuruluşları arasında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, ISAPS(Internatonal Society of Aesthetic Plastic Surgery) sayılabilir.

Dr. Can Çınar’ın ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış, ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş bilimsel çalışmaları vardır. Her yıl ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılara katılmakta ve bazı ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıların düzenlenmesinde görev almaktadır.
Dr. Can Çınar özellikle estetik burun cerrahisi, estetik meme cerrahisi, liposuction ve vücut şekillendirme, karın germe, yüz gençleştirme cerrahisi ve kanser sonrası meme kayıplarının onarımları konuları ile ilgilenmektedir.

drcancinar kariyer

Randevu ve İletişim

Randevu ve bilgi almak için 0(212) 375 65 65 ya da 444 0 436 numaralı telefonları arayabilir ya da webrandevu formunu doldurabilrisiniz.

Unutmayın

Estetik cerrahi, bilim ve sanatın ayrılmaz bir biçimde birleştiği özel bir alandır. Plastik Cerrahi eğitimi uzun yıllar gerektirmektedir. Bir plastik cerrahın deneyim kazanması uzun yıllara yayılan bu eğitimin aydınlattığı yolda gerçekleşmektedir.

Teknolojik gelişmeler estetik plastik cerrahi alanında başarılı sonuçların alınması ve iyileşme sürecindeki konforun arttırılmasında önemli rol oynamaktadır. Ancak hiçbir teknolojik gelişmenin iyi eğitimli ve deneyimli bir plastik cerrahın yerini alamayacağı açıktır. Teknolojinin sadece onu kullanmayı bilen eğitimli ellerde iyi sonuçlara aracı olabileceğini söyleyebiliriz.
Estetik cerrahinin, plastik cerrahi eğitimi almış bir cerrahın ellerinde sizin için güzel bir çözüm olabileceğini unutmayınız.