Doç.Dr. Can ÇınarileAmeliyatsız Estetik Etkin,Güvenilir ve Size Özel Çözümler!
Estetik TedavilerileGençleşin Hızlı, Güvenilir ve Etkili Sonuçlar!
EndoskopikYüz GençleştirmeAmeliyatları Kalıcı ve İzsiz Sonuçlar!

ameliyatsız güzellik

“İhtiyaçlarınıza ve yaşam stilinize uygun seçilmiş estetik tedaviler, eğitimli ve deneyimli ellerde uygulandığında oldukça tatmin edici sonuçlar vermektedir.”

Dr. Can Çınar 

Ameliyatsız Estetik ve Güzellik

Özellikle yüz gençleştirmede etkili olan estetik tedavi (ameliyatsız estetik) uygulamaları, yaşlanmanın etkilerini silmek ve güzelleşmek isteyen hastalar için önemli avantajlar sunar. Etkinlik ve kalıcılık açısından estetik ameliyatların yerini tutamazlar. Ancak,işlem süresinin kısalığı ve hastaların işe ya da normal sosyal yaşantılarına dönüşlerini geciktiren iyileşme süresinin çok kısa olması nedeniyle oldukça tercih edilen yöntemlerdir.
Günümüzde çoğu ameliyatsız estetik uygulaması, geçerli bilimsel kanıtlara bakılmaksızın mucize yaratıyormuş vaatleri ile pazarlanmaktadır. Diğer bir sorun ise bu tip uygulamaların yeterli eğitim ve tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından uygulanmasıdır. Bu tip uygulamaları seçmeyi düşünen hastaların sonradan para ve zaman kaybı ve de hayal kırıklıkları yaşamaması için bu konularda dikkatli ve seçici olması gerekir.

botoks
Botoks
dolgu
Dolgu
lazer
Lazer
kimyasal peeling
Peeling

Doç. Dr. Can Çınar: randevu ve iletişim

Estetik tedaviler için randevu almak istiyorsanız 0(212) 375 65 65 ve 444 0 436 numaralı telefonları hemen arayabilir ya da webrandevu formunu doldurabilrisiniz. Konu ile ilgili kafanıza takılan soruları iletişim formunu kullanarak sorabilirsiniz.

Estetik Tedaviler

Estetik tedaviler ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğiniz yöntem ya da yöntemler için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Estetik Ameliyatlar

Yüz bölgesi estetik ameliyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.